Produkcja

Szkło jako materiał znane jest już od ponad 7 tysięcy lat, a w chwili obecnej wykorzystywane w gospodarstwach domowych i wielu gałęziach przemysłu.
Firma produkuje swoje wyroby ze szkła sodowego, najpopularniejszego na rynku. Materiał ten spełnia wymogi naszych klientów i co bardzo ważne  -  może być w 100% ponownie wykorzystany. W chwili obecnej dziennie produkujemy około 350 ton, co daje ponad 500.000szt naszych wyrobów.
Proces produkcji rozpoczyna się od przygotowania wkładu do pieca, już na tym etapie wszystko przebiega automatycznie i jest nieustannie kontrolowane. W zakładzie wytwarzamy nasze wyroby w oparciu o kilka technologii: prasowanie, dmuchanie i wirowanie. Korzystając z najlepszych specjalistów w kraju i za granicą.
Firma nieustannie podąża za wymogami klientów i unowocześnia park maszynowy. W produkcji (i działalności całego zakładu) wykorzystywane są najnowsze systemy informatyczne. Dzięki połączeniu tych nowoczesnych rozwiązań Trend Glass zapewnia swoim odbiorcom wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach.
Posiadamy bardzo szeroki zakres możliwości dekoracyjnych: malowanie natryskowe (farby wodne we wszystkich możliwych rodzajach: kryjące, transparentne, metaliczne, lustrzane), elektrostatyczne, sitodruk, kalka.
Dzięki dekoracji nasze wyroby uzyskują indywidualny charakter dopasowany do każdego gustu.
Podczas całego procesu, a także na etapie wyrobu gotowego, firma zapewnia szczegółową i skrupulatną kontrolę jakości, potwierdzającą spełnienie wymogów klienta. Bardzo mocną stroną jest też logistyka. Centrum magazynowe jest połączone bezpośrednio z zakładem produkcyjnym. Współpracujemy też z lokalnymi liderami w tej branży.
TREND GLASS Sp. z o.o. , ul. Marii Fołtyn 11, 26-600 RADOM | NIP: 948-23-04-802 | REGON: 672911706 | office@trendglass.pl | +48 48 344 90 40 | +48 48 344 30 52