Star Sprawdź ulubione produkty

WYSOKIE STANDARDY TREND GLASS

POLITYKA JAKOŚCI

Wysokie standardy są standardem naszej pracy. Stale doskonalimy kulturę jakości we wszystkich aspektach działalności naszej firmy. Posiadamy certyfikaty ISO: 9001, 50001, 28000, które informują naszych partnerów, kontrahentów, pracowników, dostawców, że w TREND GLASS obowiązują najlepsze światowe praktyki. Jesteśmy godni zaufania. Sprawdź nas!

POLITYKA ŚRODOWISKOWO - ENERGETYCZNA

Wiemy, że odpady są wrogiem środowiska naturalnego, dlatego od lat angażujemy się w jego ochronę, wdrażamy w tym celu coraz bardziej zaawansowane praktyki i technologie. Dbamy o to, by nasz proces produkcyjny był maksymalnie przyjazny planecie.

JAK DZIAŁAMY?

Do produkcji wyrobów szklanych wykorzystujemy własne szkło odpadowe, tzw. stłuczkę szklaną.

Stosujemy obiegi zamknięte dla wody technologicznej przez co redukujemy ilość ścieków przemysłowych trafiających do kanalizacji komunalnej.

Ogrzewamy budynki fabryczne i biurowe, a także wodę użytkową w pomieszczeniach socjalnych energią cieplną powstałą w naszej fabryce w procesie topnienia szkła.

Segregujemy odpady i ponad 70% z nich kierujemy do recyklingu.

Dbamy o recykling. Recyklingowi podlega nasze szkło i opakowania gotowych wyrobów szklanych.

Certyfikat ISO 9001:2015 TÜV Rheinland

Zdobyliśmy – a konkretnie – nasza druga fabryka w Szydłowcu - Trend Group – zdobyła certyfikat ISO 9001:2015 TÜV Rheinland.

Co to oznacza? Stanowi on potwierdzenie zgodności naszych usług z międzynarodową normą określającą wymagania w zakresie zarządzania jakością.

Jakie mamy z tego korzyści? Przede wszystkim poprawa komunikacji wewnętrznej oraz uporządkowanie ich miejsca pracy poprzez wprowadzenie czytelnych schematów postępowania, co bezpośrednio przekłada się jakość naszych produktów.

Otrzymanie certyfikatu ISO 9001:2015 traktujemy jako punkt wyjściowy dla zdobywania kolejnych. Jego wdrożenie buduje przewagę konkurencyjną firmy i jest zapewnieniem wysokiego, międzynarodowego standardu działania przedsiębiorstwa.

Gratulacje i podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do zdobycia tego certyfikatu! 


Certyfikat ISO 9001:2015 TÜV Rheinland.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz, nasz ekspert już czeka, by doradzić.

CERTYFIKAT ISO 50001:2018

Mając na uwadze rozwój naszej firmy oraz ciągłe doskonalenie, Zarząd firmy podjął działania polegające na ustrukturyzowaniu i uregulowaniu zarządzania w obszarze racjonalnego wykorzystania energii.


Z ogromną radością informujemy, iż zdobyliśmy certyfikat ISO 50001:2018 TÜV Rheinland. 

Co to oznacza? Stanowi potwierdzenie, że podejmujemy działania polegające na ustrukturyzowaniu i uregulowaniu zarządzania w obszarze racjonalnego wykorzystania energii.

Jakie mamy z tego korzyści:

- Służy poprawie naszego wyniku energetycznego poprzez racjonalną minimalizację zużycia energii

- Kreowaniu kultury świadomego zarządzania energią

- Generowaniu realnych oszczędności związanych ze świadomym zużyciem energii

CERTYFIKAT ISO 50001:2018 TÜV RHEINLAND
Cookies