Star Sprawdź ulubione produkty

SZKŁO STOŁOWE I GASTRONOMICZNE

DOM I GASTRONOMIA

Stół to serce domu, wspólne posiłki łączą ludzi, a dobre chwile wymagają szczególnej oprawy. W bogatej ofercie produktowej sekcji DOM znaleźć można szkło idealne do każdego wnętrza, a także - na taras, balkon, do ogrodu. Nasze produkty są bezpieczne, zgodne z trendami, funkcjonalne, stylowe i trwałe.

Szklana oprawa serwowanych posiłków i napojów ma znaczenie. Restauracja czy bistro to nie tylko przestrzeń smaków, lecz także udanych spotkań, zabawy, dobrych chwil. Projektujemy szkło z myślą o społecznym wymiarze lokalu gastronomicznego. Nasze produkty spełniają wysokie wymagania sektora HoReCa - są estetyczne, funkcjonalne, wytrzymałe, odporne na częste zmywanie i długo utrzymują blask.
W kuflach z naszej huty podaje się piwo na największym na świecie festynie ludowym OKTOBERFEST.

PORTFOLIO

WCZORAJ, DZIS, JUTRO - DLA WAS!

<p>Nasze produkty są znane na całym świecie, ułatwiają codzienność tysiącom zadowolonych użytkowników. Cieszy nas fakt, że nasza firma jest aktywnie obecna w życiu konsumentów.</p>

Nasze produkty są znane na całym świecie, ułatwiają codzienność tysiącom zadowolonych użytkowników. Cieszy nas fakt, że nasza firma jest aktywnie obecna w życiu konsumentów.

<p>Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, dzielimy się doświadczeniem, chętnie doradzamy
	<br>i współtworzymy nowe idee. Satysfakcja naszych partnerów biznesowych jest naszym priorytetem.</p>

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, dzielimy się doświadczeniem, chętnie doradzamy
i współtworzymy nowe idee. Satysfakcja naszych partnerów biznesowych jest naszym priorytetem.

<p>Znamy potrzeby konsumentów, uważnie obserwujemy ich nowe oczekiwania, staramy się im sprostać. Czuwamy nad jakością i bezpieczeństwem naszych produktów. Dbamy o wysoką funkcjonalność, uniwersalną estetykę.</p>

Znamy potrzeby konsumentów, uważnie obserwujemy ich nowe oczekiwania, staramy się im sprostać. Czuwamy nad jakością i bezpieczeństwem naszych produktów. Dbamy o wysoką funkcjonalność, uniwersalną estetykę.

ZROBILIŚMY TO!

Wiele się u nas dzieje. Lubimy dzielić się dobrymi informacjami, ciekawymi projektami i nowymi pomysłami. Przeczytaj o naszych sukcesach!

W biznesie liczy się czas

W biznesie liczy się czas

Wiemy, jak ważny w biznesie jest czas i nigdy nie zostawiamy naszych partnerów w potrzebie. Nawet wówczas, kiedy realizację zamówienia musimy skrócić z 3 miesięcy do 6 tygodni! Tak właśnie zrobiliśmy dla jednej z dużych sieci dyskontów, która zgłosiła się do nas w fazie kryzysu, związanego z brakiem dostępności zamówionego w środku pandemii produktu. Przeanalizowaliśmy listę zamówień, moce produkcyjne, zasoby ludzkie i znaleźliśmy rozwiązanie! Dzięki naszej elastyczności zamówione pod dużą presją czasu produkty z kolekcji naszej marki własnej TREND GLASS znalazły się na półkach naszego partnera na czas!

INSPIRACJE

Dom i gastronomia - inspiracje
Dom i gastronomia - inspiracje
Dom i gastronomia - inspiracje
Dom i gastronomia - inspiracje

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz, nasz ekspert już czeka, by doradzić.

Cookies