Star Sprawdź ulubione produkty

MARKA TREND FOR HOME

POZNAJ NASZĄ MARKĘ WŁASNĄ - TREND FOR HOME

Marka Trend for Home oferuje produkty uniwersalne, piękne w swej prostocie, współgrające z każdym wnętrzem. Postawiliśmy na starannie przygotowane, funkcjonalne kolekcje składające się z: szklanek, talerzy, miseczek, dzbanków, karafek, pucharków do deserów oraz produktów dekoracyjnych, takich jak wazony i świeczniki na tealighty. Dodatkowo klientom zainteresowanym naszą marką własną, w zależności od wielkości zamówienia, oferujemy wsparcie marketingowe w postaci materiałów POS i displayów, zdjęć oraz grafik do materiałów promocyjnych, a także wsparcie w dotarciu do grup konsumenckich w ramach prowadzonych przez brand Trend for Home działań marketingowych i PR. Zobacz portfolio i skontaktuj się z nami!

Poznaj produkty Eco Storage

Dzięki Eco Storage przechowywanie staje się łatwiejsze i bardziej eko! To produkty, które pomogą zadbać o porządek w Twojej kuchni i będą estetycznym dodatkiem do Twojego domu. Ponadczasowe połączenie szkła i naturalnych komponentów sprawia, że artykuły Eco Storage pasują do każdego wnętrza. Postaraliśmy się, aby nasze produkty miały jak najmniejszy wpływ na środowisko. Dlatego dekle oraz korki pozyskujemy z odpowiedzialnych źródeł, a na opakowaniach nie znajdziesz zbędnych farb czy lakierów. Oczywiście wszystkie produkty z łatwością oddasz do recyklingu. Przechowuj eko z Eco Storage.

JUŻ TERAZ KUPISZ MARKĘ TREND FOR HOME PRZEZ INTERNET!

Marka Trend for Home jest już dostępna w sklepie online! Twoje ulubione szklanki, wazony, kieliszki i inne doskonałe artykuły szklane dostępne w Polsce za pomocą jednego kliknięcia!


PORTFOLIO

WCZORAJ, DZIS, JUTRO - DLA WAS!

Nasze produkty są znane na całym świecie, ułatwiają codzienność tysiącom zadowolonych użytkowników. Cieszy nas fakt, że nasza firma jest aktywnie obecna w życiu tylu konsumentów. Znamy ich potrzeby, uważnie obserwujemy nowe oczekiwania, staramy się im sprostać. Czuwamy nad jakością i bezpieczeństwem naszych produktów. Dbamy o wysoką funkcjonalność, uniwersalną estetykę zgodną z trendami.

Wspólnie z naszymi partnerami wypracowujemy najlepsze rozwiązania, „formujemy na miarę” ich potrzeb. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, dzielimy się doświadczeniem, chętnie doradzamy i współtworzymy nowe idee. Satysfakcja naszych klientów jest naszym priorytetem.


MARKA KONSUMENCKA TREND FOR HOME OFERUJE:

Dodatkowo klientom zainteresowanym naszą marką własną, w zależności od wielkości zamówienia, oferujemy wsparcie marketingowe w postaci materiałów POS i displayów, zdjęć oraz grafik do materiałów promocyjnych, a także wsparcie w dotarciu do grup konsumenckich w ramach prowadzonych przez brand Trend for Home działań marketingowych i PR.

ZROBILIŚMY TO!

Wiele się u nas dzieje. Lubimy dzielić się dobrymi informacjami, ciekawymi projektami i nowymi pomysłami. Przeczytaj o naszej nowej, zgodnej z trendami linii ECO STORAGE.

ECOkompetentni, naturalnie!
ECOkompetentni, naturalnie!

ECOkompetentni, naturalnie!

Wiemy, które trendy zyskują na znaczeniu, między innymi ekologia i dbałość o planetę. Dlatego stworzyliśmy w ramach marki TREND GLASS nową linię eko.
ECO STORAGE służy do przechowywania suchych produktów spożywczych,
takich jak: makarony, kawa, herbata, cukier, orzechy, czy płatki śniadaniowe.
Nasze pojemniki z niemalowanymi, drewnianymi deklami są naturalne i bezpieczne. Nie uwalniają szkodliwych substancji do żywności np.: BPA, a także są odporne na działanie temperatury, dzięki czemu nie wchodzą w reakcję z pożywieniem. Pojemniki można myć w zmywarce.

INSPIRACJE

Marka trend glass - inspiracje
Marka trend glass - inspiracje
Marka trend glass - inspiracje
Marka trend glass - inspiracje
Cookies