Star Sprawdź ulubione produkty

DECO I FLORA

DECO I FLORA

Zawiera wazony i misy, które powstały z myślą o atrakcyjnym eksponowaniu dekoracji kwiatowych oraz kompozycji roślinnych. Obejmuje także osłonki i donice szklane oraz słoje i inne pojemniki do tworzenia tzw. lasów i kompozycji w słojach. Produkty w tej kategorii są bardzo solidne i trwałe. Nadają się idealnie do dekoracji domu, restauracji, sklepu oraz ogrodu. Pasują do każdego stylu dekoratorskiego.

PORTFOLIO

WCZORAJ, DZIS, JUTRO - DLA WAS!

<p>Nasze produkty są znane na całym świecie, ułatwiają codzienność tysiącom zadowolonych użytkowników. Cieszy nas fakt, że nasza firma jest aktywnie obecna w życiu konsumentów.</p>

Nasze produkty są znane na całym świecie, ułatwiają codzienność tysiącom zadowolonych użytkowników. Cieszy nas fakt, że nasza firma jest aktywnie obecna w życiu konsumentów.

<p>Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, dzielimy się doświadczeniem, chętnie doradzamy
	<br>i współtworzymy nowe idee. Satysfakcja naszych partnerów biznesowych jest naszym priorytetem.</p>

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, dzielimy się doświadczeniem, chętnie doradzamy
i współtworzymy nowe idee. Satysfakcja naszych partnerów biznesowych jest naszym priorytetem.

<p>Znamy potrzeby konsumentów, uważnie obserwujemy ich nowe oczekiwania, staramy się im sprostać. Czuwamy nad jakością i bezpieczeństwem naszych produktów. Dbamy o wysoką funkcjonalność, uniwersalną estetykę.</p>

Znamy potrzeby konsumentów, uważnie obserwujemy ich nowe oczekiwania, staramy się im sprostać. Czuwamy nad jakością i bezpieczeństwem naszych produktów. Dbamy o wysoką funkcjonalność, uniwersalną estetykę.

ZROBILIŚMY TO!

Wiele się u nas dzieje. Lubimy dzielić się dobrymi informacjami, ciekawymi projektami i nowymi pomysłami. Przeczytaj o naszych sukcesach!

W biznesie liczy się czas

W biznesie liczy się czas

Wiemy, jak ważny w biznesie jest czas i nigdy nie zostawiamy naszych partnerów w potrzebie. Nawet wówczas, kiedy realizację zamówienia musimy skrócić z 3 miesięcy do 6 tygodni! Tak właśnie zrobiliśmy dla jednej z dużych sieci dyskontów, która zgłosiła się do nas w fazie kryzysu, związanego z brakiem dostępności zamówionego w środku pandemii produktu. Przeanalizowaliśmy listę zamówień, moce produkcyjne, zasoby ludzkie i znaleźliśmy rozwiązanie! Dzięki naszej elastyczności zamówione pod dużą presją czasu produkty z kolekcji naszej marki własnej TREND GLASS znalazły się na półkach naszego partnera na czas!

INSPIRACJE

Deco i flora - inspiracje
Deco i flora - inspiracje
Deco i flora - inspiracje
Deco i flora - inspiracje

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz, nasz ekspert już czeka, by doradzić.

Cookies