Star Sprawdź ulubione produkty

WSPARCIE W MARKETINGU

WYRÓŻNIA NAS KOMPLEKSOWOŚĆ

Na tle innych hut szkła wyróżnia nas kompleksowość. Towarzyszymy naszym partnerom od pomysłu - przygotowujemy animacje 3D, wydruki 3D, wzory w plexi, a także pojedyncze wzory szklane - poprzez produkcję, po promocję i pozycjonowanie oferty na rynku.
Lubimy pracować z finalnym produktem, organizować jego debiut na rynku lub wzmacniać jego pozycję. Oferujemy profesjonalne sesje zdjęciowe, materiały promocyjne, projektujemy gazetki handlowe spełniające standardy komunikacji i wymogi wizerunkowe sieci.
Widoczny produkt, to pewny sukces rynkowy naszych partnerów - dobrze o tym wiemy.

DEKORACJE i ZDOBIENIA NA SZKLE

Ponadto, projektujemy różnego rodzaju zdobienia szkła: np. malowanie natryskowe, sitodruk, sleeve. Znamy potrzeby konsumentów, kierujemy się nimi w naszych działaniach projektowych i graficznych. Regularnie bierzemy udział w szkoleniach, chętnie dzielimy się naszą wiedzą z partnerami, jesteśmy liderami skutecznego doradztwa.

DOBRY DESIGN - LEPSZA SPRZEDAŻ

Jesteśmy kreatywni i nieszablonowi. Przygotowujemy nowe koncepty, szkice i makiety. Wspólnie z partnerem oceniamy,
czy zaproponowany design produktu przyjmie się na rynku. Poszukujemy rozwiązań, które w pełni usatysfakcjonują naszego zleceniodawcę. Działamy skutecznie i kompleksowo.
Stawiamy na funkcjonalność i estetykę. Nasze projekty wyróżniają się na rynku.

RENDERY 3D

Realizujemy dla naszych partnerów wysokiej jakości rendery produktów w technologii 3D. Dzięki tej realistycznej, cyfrowej grafice możemy wyeksponować każdy, nawet najmniejszy detal produktu: jego kolor, dekoracje, załamania świetlne. Stawiamy na precyzję!

WYDRUKI 3D

Przyspieszamy proces produkcji prototypu. Drukujemy produkty
w technologii 3D, co pozwala na szybsze testy użytkowe i weryfikację projektu. Sprawdzamy funkcjonalność, ergonomiczność, proporcje, fakturę, żłobienia i zdobienia produktów. Sprawnie korygujemy błędy projektowe.

WIZERUNKOWE SESJE PRODUKTOWE

Wiemy, jak wpaść w oko klientowi! Profesjonalna sesja ukazująca atuty produktów inspiruje konsumentów i pobudza ich apetyt
na zakupy! Profesjonalna fotografia jest nieodłącznym elementem budowy wizerunku produktu. Nasi fotografowie potrafią pokazać produkt z jak najlepszej strony! Piękne zdjęcia to doskonała inwestycja, można je wykorzystać na wszystkich polach komunikacji: w gazetce handlowej, w mediach społecznościowych, na blogu,
w sklepie internetowym czy newsletterze.

ZROBILIŚMY TO!

Wiele się u nas dzieje. Lubimy dzielić się dobrymi informacjami, ciekawymi projektami i nowymi pomysłami. Przeczytaj jak możemy wesprzeć Twój marketing.

Serwis graficzny
Serwis graficzny

Serwis graficzny

Konsumenci są wzrokowcami! Dobre zdjęcia produktowe to dziś konieczność,
by zaintrygować i zaciekawić kupujących. Nie zawsze jednak nasi partnerzy dysponują swoim studiem fotograficznym oraz profesjonalnym zespołem graficznym, dlatego wychodzimy naprzeciw takim potrzebom. Nasza wizerunkowa przygoda z jednym z partnerów trwa od chwili wsparcia przy tworzeniu gazetki handlowej. Obecnie oferujemy mu pełen serwis graficzny: tworzymy opakowania wraz ze zdjęciem lifestylowym oraz materiały ekspozycyjne, projektujemy gazetkę handlową zawierającą zdjęcia produktów i materiały ekspozycyjne.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz, nasz ekspert już czeka, by doradzić.

Cookies