Star Sprawdź ulubione produkty

POJEMNIKI SZKLANE NA ŚWIECE

POJEMNIKI SZKLANE NA ŚWIECE

Szkło od zawsze stanowiło oprawę dla światła świec - nadaje mu odcień, refleks, intensywność. TREND GLASS produkuje trwałe, bezpieczne, spełniające najwyższe standardy szkło do świec. Jesteśmy partnerem wiodących producentów branży świeczkarskiej. Stale otwieramy się na nowe projekty i rozwiązania. Współtworzymy wyjątkową atmosferę w domu, salonie, restauracji. Potrzeby klientów są dla nas jasne!

PORTFOLIO

WCZORAJ, DZIS, JUTRO - DLA WAS!

<p>Nasze produkty są znane na całym świecie, ułatwiają codzienność tysiącom zadowolonych użytkowników. Cieszy nas fakt, że nasza firma jest aktywnie obecna w życiu konsumentów.</p>

Nasze produkty są znane na całym świecie, ułatwiają codzienność tysiącom zadowolonych użytkowników. Cieszy nas fakt, że nasza firma jest aktywnie obecna w życiu konsumentów.

<p>Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, dzielimy się doświadczeniem, chętnie doradzamy
	<br>i współtworzymy nowe idee. Satysfakcja naszych partnerów biznesowych jest naszym priorytetem.</p>

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, dzielimy się doświadczeniem, chętnie doradzamy
i współtworzymy nowe idee. Satysfakcja naszych partnerów biznesowych jest naszym priorytetem.

<p>Znamy potrzeby konsumentów, uważnie obserwujemy ich nowe oczekiwania, staramy się im sprostać. Czuwamy nad jakością i bezpieczeństwem naszych produktów. Dbamy o wysoką funkcjonalność, uniwersalną estetykę.</p>

Znamy potrzeby konsumentów, uważnie obserwujemy ich nowe oczekiwania, staramy się im sprostać. Czuwamy nad jakością i bezpieczeństwem naszych produktów. Dbamy o wysoką funkcjonalność, uniwersalną estetykę.

ZROBILIŚMY TO!

Wiele się u nas dzieje. Lubimy dzielić się dobrymi informacjami, ciekawymi projektami i nowymi pomysłami. Przeczytaj o naszych sukcesach!

W biznesie liczy się czas

W biznesie liczy się czas

Wiemy, jak ważny w biznesie jest czas i nigdy nie zostawiamy naszych partnerów w potrzebie. Nawet wówczas, kiedy realizację zamówienia musimy skrócić z 3 miesięcy do 6 tygodni! Tak właśnie zrobiliśmy dla jednej z dużych sieci dyskontów, która zgłosiła się do nas w fazie kryzysu, związanego z brakiem dostępności zamówionego w środku pandemii produktu. Przeanalizowaliśmy listę zamówień, moce produkcyjne, zasoby ludzkie i znaleźliśmy rozwiązanie! Dzięki naszej elastyczności zamówione pod dużą presją czasu produkty z kolekcji naszej marki własnej TREND GLASS znalazły się na półkach naszego partnera na czas!

INSPIRACJE

Kontenery szklane na świece - inspiracje
Kontenery szklane na świece - inspiracje
Kontenery szklane na świece - inspiracje
Kontenery szklane na świece - inspiracje

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz, nasz ekspert już czeka, by doradzić.

Cookies